Закарпатські міліціонери не пускають в область підозрілих мешканців Сходу України

Опубліковано:

Закарпатська міліція звітує, що тримає під контролем всіх переселенців, які прибули до області, та не дозволяє проживати на території чоловікам, які викликають сумніви.

Про це йдеться в повідомленні офіційного сайту органу

“Повідомляємо, що на даний час на території Закарпатської області перебувають 1091 біженців, з яких 869 – із Донецької та Луганської областей, 222 – з території Криму. З них 404 дітей, 348 жінок, 139 інвалідів та осіб похилого віку. Найбільше біженців (87 чол.) оселилося в Ужгороді та Мукачеві (54).

13 біженців – це вже військовослужбовці. Ще 55-м молодим чоловікам зі Сходу вручено “Пам′ятку”, розроблену спільно з військкоматами, з вимогою з′явитись у військкомат для постановки на військовий облік. Кожному з них вручено відповідний “відривний талон”, яким передбачено повну ідентифікацію особи на території Закарпаття.

З усіма біженцями, на вимогу жителів Закарпаття, працівники міліції проводять профілактичні бесіди. Усіх чоловіків зі Сходу перевіряють за відповідними базами ОВС, ідентифікують їхні особи, а також спільно з віськкоматами опрацьовується можливість участі таких осіб у виконання закону України “Про часткову мобілізацію”.

Водночас закарпатські правоохоронці не впустили в область 10 підозрілих чоловіків зі східних регіонів, які намагались без сімей в′їхати на Закарпаття й при цьому не могли пояснити мету свого приїзду в наш край.

Робота в даному напрямку продовжується, аби не допустити прибуття на Закарпаття терористів і сепаратистів.

Міліція звертається до громадян із проханням: у випадку виявлення вами неадекватних осіб із підозрілою поведінкою – негайно повідомляйте про такі факти на 102. Гарантуємо миттєву законну реакцію правоохоронців на такі повідомлення”.


Про Захід