Іршавська райрада забрала повноваження в РДА

Опубліковано:

 Вчора депутати Іршавської районної ради своїм рішення відібрали в районної адміністрації повноваження. Конфлікт адміністрація-рада розпочався в червні цього року. Депутати висловили невдоволення зняттям з посади директора Довжанського лісгоспу їх колеги Івана Леднея.

У червні дві третини депутатського корпусу висловили недовіру голові РДА свободівцю Василю Свічкарю. Вчора в приміщенні актової зали Довжанського лісового господарства відбулася виїзна сесія Іршавської районної ради. Причиною скликання позачергової сесії стало призначення на посаду директора лісгоспу Михайла Нитки. Кандидатуру погодив голова Іршавської РДА. І саме цей факт виклав обурення в народних обранців. Депутати скерували в Адміністрацію Президента рішення про висловлення недовіри керівнику райадміністрації. Водночас депутати прийняли рішення повернути повноваження районної ради делеговані Іршавській районній державній адміністрації згідно статті 44 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”.

Також було вирішено до 27 серпня провести сесію районної ради, на якій утворити виконавчий комітет, управління і відділи районної ради, затвердити їх кількісний склад, здійснити заходи по відкриттю рахунків загального й спеціального фондів районної ради та відповідно закрити вище вказані рахунки райдержадміністрації в управлінні Державної казначейської служби України в Іршавському районі.

http://uzhgorod.in/


Про Захід