В Ужгороді спостерігача від «Солідарності» протиправно видалили з дільниці через відезйомку (Відео)

Опубліковано:

Сьогодні, 25-го жовтня, в Ужгороді на дільниці №210770, що знаходиться у вестибюлі ЗОШ№8, виборча комісія видалила спостерігача від БПП “Солідарність” з дільниці на підставі начебто перешкоджання роботи комісії.

Втім, як повідомила сама спостерігачка – Андріана Дундук жодних дій, які б якось заважали роботі комісії вона не вчиняла. А видалення пов'язане з тим, що вона проводила відеозйомку на дільниці. “Голова комісії з самого початку казала, що я їй заважаю зйомкою. Незаконним рішенням вона зняла мене із спостерігачів і попросила вийти з приміщення ДВК. Але я діяла по закону, в кабінки не заглядала. Два рази до мене застосовували фізичну силу, ображали мене. З цього приводу викликана міліція і написана заява. Наразі мене повернули до складу спостерігачів”, – повідомила жінка.

Голова ДВК Мадяр Вікторія Дюлівна так і не змогла відповісти на питання, як саме спостерігачка перешкоджала роботі комісії. 

Згодом на ДВК з'явився юрист, який начебто консультував голову ДВК з цього питання. Однак чітко вказати причини видалення, окрім перешкоджання роботі комісії, він так і не зміг.

За спостерігача від БПП “Солідарність” під час інциденту вступилася інша кандидатка Віра Качанова, позаяк вважає, що вчинені щодо спостерігача дії були незаконними. “Людина, яка зараз є кандидатом до міської ради, а наразі також є чинним депутатом Ужгородської міської ради, ловить людей біля воріт, веде до порога, пояснює за кого голосувати і жінка-спостерігач це знімала. І на неї члени комісії, спостерігачі від Європейської партії напали і почали кричати, що вона вчиняє протиправні дії. Тоді я вступилася. Бо це не вона вчиняє протиправні дії”, – наголосила кандидатка.

Як пояснила спостерігачка від БПП “Солідарність”, вона проводила відеозйомку того, як один з кандидатів у депутати до Ужгородської міської ради Тарас Рум'янцев, який цілий день перебуває поблизу дільниці, проводить “бесіди” з кожним, хто йшов голосувати на ДВК.

Крім того, на одному з відео відзнятому спостерігачкою, зафіксовано, як невстановлені особи, провокують та відверто чіпляються до спостерігача.

 

 

“Про Захід”

 

Про Захід