Ввечері в Ужгороді можна буде побачити невидиму планету

Опубліковано:

 Сьогодні, 15 серпня, в Ужгородському амфітеатрі відбудеться довгоочікуваний масштабний шоу-концерт The Invisible Planet (Невидима планета).

Вже не вперше організовує дійство такого масштабу в Ужгороді Дмитро Фесенко (Павлов). Це восьмий його проект, який він втілює в рідному місті.

The Invisible Planet складається з двох різнопланових концертних програм: Genetic Station/Генетична станція та Secret World of Music/Секретний світ музики.

Перша частина концерту – науково-фантастична постановка Genetic Station. Концепцією цього театрального дійста є відображення людської сутності, тобто на сцені буде показано іронію: те, що людина створює – те вона і знищує.

Друга частина концерту – казкова кімната Secret World Of Music. У цій половині концерту візьмуть участь відомі гурти та виконавці Закарпаття: Z.K.M. (Земля Королеви Мод), Елегантно Зіпсовані, Be Good та Dj ATATI.

Концертні програми розділені антрактом, під час якого кардинально зміняться декорації.

Також у шоу беруть участь: Народний художній колектив студія сучасного танцю “Бліц”, Юлія Миронова (пісочна анімація), Юлія Єгорова (інтуїтивне ліплення), Dragonfly (театр вогню), “Брачёс” (чоловіча перукарня).

Початок о 21:00.

Квитки ще можна придбати по 40 грн за телефоном 095 21 21 934. На вході коштуватимуть по 50 грн.


Про Захід