В ужгородській “Говерлі” новий гравець

Опубліковано:

 Сьогодні було досягнуто всіх домовленостей між сторонами щодо умов контракту.

Угода розрахована на один рік з можливою пролонгацією ще на наступний. Сергій Кузнецов гратиме в нашій команді під номером 11.

З цього приводу генеральний директор “Говерли” Іван Шіц, головний тренер та сам гравець висловили свої думки клубній прес-службі щодо цієї події:

– Ми задоволені, що в наших лавах гратиме такий гравець. Сподіваємося, що вже в Харкові Сергій нам зможе допомогти.

В'ячеслав Грозний:

– Впевнений, що Сергій висококваліфікований форвард і він нам допоможе. З першого ж тренування наш колектив прийняв Сергія з задоволенням. Дуже розраховую на його допомогу. Якщо в нас з'являться гравці ще такого рівня, то нам буде значно легше.

Сергій Кузнецов:

– Радий, що все в нас склалося якнайкраще. Головним для мене була позиція В'ячеслава Вікторовича, який хоче бачити мене в своїй команді й розраховує на мою допомогу. Докладу всі зусилля, щоб проявити себе й допомогти команді. Мені симпатизує прагнення тренера добиватися в кожній грі переможного результату. Дуже надіюся, що гра нашої команди радуватиме вболівальників, й приносити їм задоволення.

– Ви були на останній грі нашої команди в матчі з “Ворсклою”, які враження склалися про наш колектив?

– Сподобалася швидкість і дії гравців. Ми повинні були перемагати, але трохи не вистачило. Тому зараз маю працювати з подвійною енергією, щоб набрати відповідних кондицій, адже пропустив весь підготовчий етап.

Роман Сенишин, інформаційний відділ ФК “Говерла”


Про Захід