Закарпатці залишаться без світла?

Опубліковано:

 Міненерговугілля запроваджує графіки обмеження енергопостачання в Україні, у зв'язку з виникненням дефіциту палива та гідроресурсів.

В Україні через виникнення дефіциту палива та гідроресурсів виникла загроза порушення балансу між виробництвом і споживанням електричної потужності та її дефіциту. З огляду на це, НЕК “Укрнерго” погоджено з Міністерством енергетики та вугільної промисловості України застосування графіків обмеження споживання електричної енергії (ГОЕ) в повному обсязі та графіків обмеження споживання електричної потужності (ГОП) в обсягах, необхідних для забезпечення проходження максимуму навантаження в об'єднаних енергосистемах (ОЕС) України.

Графіки розроблені згідно з вимогами чинної “Інструкції про порядок складання і застосування графіків…” і вони передбачають обмеження по відпуску електроенергії та потужності. Зокрема, для Закарпатської області застосовуватимуться такі графіки: енергопостачання обмежене щоденно з 12.00 до 17.00 та з 21.00 до 22.00 в період з 11 по 31 серпня поточного року. Таким чином тільки Закарпатська область мусить обмежити споживачів в межах 4 МВт по потужності та 170 тис. кВт год по енергії. Відповідні графіки розроблені для кожного регіону України. Наразі це стосуватиметься тільки промислових енергоємних споживачів, які включені до графіку обмежень.

З усіма документами можна ознайомитися на офіційному сайті ПАТ “Закарпаттяобленерго” – www.energo.uz.ua.

Дирекція ПАТ “Закарпаттяобленерго”


Про Захід