БК “Ужгород” зіграв з львівськими «Скіфами»

Опубліковано:

З 17 по 18 жовтня відбувся І тур Чемпіонату України групи “Захід”. Баскетбольний клуб “Ужгород” завітав до Львова де зіграв з місцевою командою БК “Скіф”. В стартовій грі сезону наші баскетболісти заволоділи ініціативою і після першої половини рахунок був 28-16 на користь ужгородців. 3 чверть та початок 4 чверті також відіграли потужно, за рахунок організованої гри в захисті та швидких проривів. На 32 хвилині зустрічі рахунок був 49-29 ,але в останні хвилини гри за рахунок роз концентрації наших гравців ,господарям  майданчика вдалося зробити ривок і наблизитися в притул до ужгородців 52-51.Але вдало реалізовані штрафні та агресивний захист в останню хвилину ,допоміг здобути ужгородцям першу перемогу в сезоні. На другу гру наші баскетболісти вийшли мотивовані довести що провал в останній чверті попередньої зустрічі був лише випадковістю,та з першої до останньої хвилини впевнено зіграли на обох сторонах майданчику та здобули перемогу 79-53.