Банк горів – кредит гасився: на Свалявщині затримали паліїв банку

Опубліковано:

 Як вже повідомлялося, серед ночі 13 серпня у Свалявський райвідділ міліції надійшло повідомлення про те, що невідома особа кинула у вітрину місцевого комерційного банку пляшку із запальною сумішшю.

На місце злочину прибула міліція, яка не виявила самого факту проникнення в приміщення, натомість була розбита скляна вітрина, в середині приміщення під час пожежі вогнем знищено стілець, занавіску та обгоріли стіна і стеля.
З місця події було вилучено камінь та розбиту пляшку з-під пива з різким запахом нафтопродукту. За попередніми даними сума заподіяних банківській установі збитків становить близько 4000 гривень.
Дана подія була зареєстрована в Єдиний реєстр досудових розслідувань, а невдовзі правоохоронці розкрили цей зухвалий злочин. У цьому міліції допомогли члени Полянського громадського формування.
Встановлено, що дане кримінальне правопорушення скоїли два мешканці Перечинського району віком 36 та 39 років, а також 38-річний мешканець м.Київ. Двох паліїв уже затримано й взято під варту. Мотиви нічного підпалу банку повинно встановити слідство, пише СЗГ УМВС України в Закарпатській області


Про Захід