Заступником голови Берегівської РДА став Бімба

Опубліковано:

12 серпня, голова Берегівської райдержадміністрації Іштван Петрушка представив керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації свого заступника – Бімбу Федора Ференцовича.

– Федір Ференцович – це людина досвідчена, яка є відмінним фахівцем, а тому за підтримки колективу я переконаний, що йому вдасться виконати всі поставлені завдання– відмітив Іштван Шімонович, а також побажав новопризначеному заступнику плідної праці та досягнення поставлених результатів у роботі.
Довідково
Бімба Федір Ференцович народився 13 серпня 1965 року, громадянин України, має вищу освіту, у 1989 році закінчив Ужгородський державний університет за спеціальністю „Угорська мова та література” та здобув кваліфікацію — філолог, викладач угорської мови та літератури. У 1991 році вступив до Інституту підвищення кадрів СБ України і в 1992 році йому присвоєно кваліфікацію – офіцер з вищою спеціальною освітою. З листопада 1983 року до листопад 1985 року проходив строкову службу в Збройних Силах. Трудовий шлях Федір Ференцович розпочав кореспондентом у районній газеті “Карпатіігазсо”, а з лютого 1991 року до червеня 2013 року служив на посадах офіцерського складу СБ України. 2011 році до 2013 рік радник голови Берегівської районної адміністрації на громадських засадах. З липня до серпеня 2013 року працював кореспондентом районної газети – “Вісник Берегівщини”.


Про Захід