Закарпаття представило туристичний потенціал на Міжнародному салоні “Україна 2015”

Опубліковано:

З 30 вересня по 2 жовтня 2015 року у Києві працював 22-й Міжнародний туристичний салон ,,Україна ′2015″.

Серед експонентів, які придставляли свої туристичні можливості було і Закарпаття.
Туристичний потенціал нашого краю презентовано загальнообласним стендом „Закарпаття запрошує”. Участь у зазначеному виставковому заході спільно з управлінням туризму та курортів взяли представники Перечинської та Хустської райдержадміністрацій та окремі суб'єкти туристичної діяльності такі як: готель ,,Європа″ (Рахівський район), санаторії ,,Квітка Полонини” (Свалявський район), ,,Теплиця” (Виноградівський район) та Боржава (Іршавський район).
Варто відмітити, що управління туризму та курортів облдержадміністрації завжди ініціює участь суб*єктів туристичної діяльності у подібних виставкових заходах.

В рамках виставки відбулися ряд заходів серед яких найважливішим можна визнати презентацію функціоналу Відділу розвитку туризму та обговорення стратегічних напрямів сталого розвитку туризму в Україні. Також, під головуванням Івана Ліптуги – начальника відділу розвитку туризму Мінекономрозвитку України, відбулася нарада з представники структурних підрозділів по туризму з усієї України.
Під час зазначеної наради начальник управління Денис Ман наголосив, що туризм має розвиватися активнішими темпами в Україні, а для цього недостатньо мати всього якийсь відділ в Міністерстві, це має бути орган виконавчої влади, а також звернув увагу на необхідність більш активної роботи в напрямку просування туристичного бренду

“Україна” через створення українського телевізійного каналу в Європі та на інших континентах світу, спільне представлення туристичного продукуту регіонами України та більш активною роботою над розвитком інфраструктури в туризмі.
Протягом роботи виставкого заходу було розповсюджено багато рекламно-інформаційних матеріалів, а також проведено ряд зустрічей з представниками інших регіонів та іноземних країн з питань щодо розвитку туризму як у області, так і в Україні.

 

Про Захід