У 16-річного мукачівця відібрали “залізного коня”

Опубліковано:

 До Мукачівського міськвідділу із заявою про викрадення велосипеду звернулась мати потерпілого хлопчика. Пише Наталія Машіко, Мукачівський МВ УМВС.

Жінка розповіла, що від її сина знайомий з виду хлопець посеред білого дня на вулиці відібрав велосипед “Монтенбайк” вартістю близько 2 тисяч гривень.
За кілька днів правоохоронці кримінальної міліції у справах дітей Мукачівського міськвідділу викрили юного правопорушника. 16-річний юнак, який мешкає неподалік малолітнього хлопця, на вулиці відкрито відібрав від нього велосипед і поїхав. Зупинити грабіжника намагалась і мати потерпілого, однак хлопець не реагував на зауваження.
Як з`ясували правоохоронці, 16-літній юнак виховується у звичайній сім`ї. Однак останнім часом товаришує з хлопцями, які мали проблеми із дотриманням закону. За пропуски та незадовільну поведінку юнака вигнали із навчального закладу. Тож нічим не зайнятий мукачівець вирішив стати на “кримінальну стежку”.
Наразі слідчим міськвідділу за фактом відкритого викрадення велосипеда відкрито кримінальне провадження за част.1 ст.186 “Грабіж”. Триває досудове розслідування.


Про Захід