«Свобода» вимагає від міської ради заборонити продаж алкоголю у нічний час

Опубліковано:

Ужгородська міська організація ВО “Свобода” вимагає від міської ради заборонити роздрібний продаж спиртних напоїв у нічний час.
УМПО ВО “Свобода” звернулась до в.о. міського голови Віктора Щадея з вимогою заборонити продаж спиртних напоїв у нічний час, оскільки вважає це явним споюванням молоді та сприянням підняття рівня злочинності міста.
“Схожі постанови уже приймали такі міста, як Львів, Тернопіль та Луцьк, що, як показала практика, суттєво знизило рівень злочинності та посприяло боротьбі із алкозалежністю багатьох містян. Ми сподіваємось на розуміння місцевою владою проблеми і не збираємось й надалі спостерігати збоку, як споюють генофонд нації” , – прокоментував голова ужгородської міської організації ВО “Свобода”, Томаш Лелекач
Ужгородська міська організація направила відповідне звернення до міської ради. Текст заяви подається нижче.
В.о.міського голови Ужгорода
Щадею В. І.

Шановний Вікторе Івановичу
Звертаємо Вашу увагу на нагальну необхідність обмеження продажу алкоголю у нічний час у межах міста Ужгород. Спостерігаючи за нічним життям міста, особливо у місцях цілодобової торгівлі можна побачити скупчення нетверезих осіб, часто неповнолітнього віку, які поводять себе неадекватно. Наслідком розповсюдження алкогольних напоїв у нічний час є збільшення кількості правопорушень, вчинених на ґрунті алкогольного сп'яніння, поширення дитячого та підліткового алкоголізму. Враховуючи досвід міст Тернопіль, Львів, Луцьк та інших, де заборонами на торгівлю алкоголем у нічний час було досягнуто значних успіхів у боротьбі з алкогольною залежністю у мешканців міста та значне зниження рівня злочинності, вважаємо за доцільне ввести такі обмеження і в нашому місті. Заборона повинна стосуватися поширення алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива в стаціонарних об'єктах торгівлі та малих архітектурних формах, за винятком закладів ресторанного господарства. УМПО ВО “Свобода” вимагає зупинення нищення генофонду української нації шляхом споювання алкоголем, чому активно сприяє роздрібна торгівля алкогольними напоями у нічний час.
Тому просимо не зволікати з вирішенням даної проблеми та винести відповідний проект рішення на засідання виконавчого комітету ужгородської міської ради.

З повагою
Голова Ужгородської міської
організації ВО “Свобода” Лелекач Т. З.

 

 

Прес-служба Ужгородської міської організації ВО “Свобода”

 


Про Захід