Міськрада безплатно надає у користування волонтерам рекламні щити

Опубліковано:

Сьогодні, 13 серпня, у міськраді відбулося чергове засідання виконкому. На порядку денному – 14 питань, серед яких питання про зовнішню рекламу, про реорганізацію Ужгородської ЗОШ №14, поховання військовослужбовців на Пагорбі Слави, проведення міжнародного фестивалю національних культур “Карпатський Вавилон” тощо.
Однм із перших члени виконкому розглянули питання про поховання військових на кладовищі Кальварії. Нещодавно там уже хоронили ужгородців, які загинули на Сході. “На жаль, ситуація в країні така, що мусимо подумати і над цією неприємною для нас річчю. Тепер відбудеться прощання ще із 2 героями”, – каже в.о. мера Віктор Щадей. Облаштувати місця на кладовищі доручили комунальному підприємству “Ужгородський комбінат комунальних підприємств”, а контроль за виконання рішення поклали на першого заступника міського голови Семаля В.Ю.
Крім того, на виконкомі погодили рішення “Про соціальну рекламу”. Суть його у тому, щоб надати у безплатне користування рекламоносії в місті волонтерам, які займаються збором кощтів для української армії. Щити розташовані за адресами: вул. Минайська (біля зупинки) – 1 шт.; вул. Легоцького (зі сторони буд. № 22) – 1 шт.; вул. Баб'яка – 1 шт.; вул. Електрозаводська – 1 шт.
“Про Захід”


Про Захід