Чому в'їзд на Закарпаття охороняють блокпости?

Опубліковано:

 Вже декілька місяців на Яблунецькому перевалі, що на межі Закарпатської та Івано-Францівської областей, діє посилений блокпост міліції. Рух посилено контролюється для попередження ввезення на територію області вогнепальної зброї, боєприпасів та виявлення і недопущення в'їзду осіб, які мають на меті дестабілізувати ситуацію в області.

Блокпост працівники міліції охороняють цілодобово, а посильну допомогу в несенні служби їм надають активісти громадського формування з охорони громадського порядку та державного кордону “Крук”.

Також “круківці” спільно з працівниками міліції патрулюють та заступають на охорону громадського порядку під час проведення свят та масових заходів в районі.

За допомогою добровольців громадського формування “Крук” вже цього року було розкрито 17 злочинів, з них 4 – це незаконне придбання, зберігання чи носіння зброї та 5 – незаконний обіг наркотичних речовин.

– Впевнений, що тільки справжні патріоти можуть бути членами даних об'єднань, адже хлопці несуть службу виключно на добровільних засадах, не заради винагороди чи власного піару, за що ми їм щиро вдячні, – зауважує очільник Рахівського райвідділу міліції Геннадій Чайковський.

Інформація Рахівського РВ УМВС


Про Захід