В Ужгороді шукатимуть “особливих” водіїв

Опубліковано:

 В рамках загальнодержавних цільових профілактичних заходів в період з 11 серпня по 14 вересня в м.Ужгороді державтоінспектори в обов'язковому порядку вилучатимуть так звані документи для VIP-осіб. Повідомляє Діана ДОРОГІЙ, Ужгородський МВ УМВС.

Мета операції – не допустити ухилення від відповідальності порушників Правил дорожнього руху при пред'явленні ними візитних карток, різного роду талонів, спеціальних перепусток, посвідчень, дозволів чи будь-яких інших документів, які не передбачені законом й містять прохання до співробітників ДАІ сприяти цим “VIP-особам” в безперешкодному їх пересуванню автотранспортом по території нашої держави.

Зазвичай такими “папірцями” прикриваються автолюбителі, які намагаються ухилитися від відповідальності за скоєні порушення Правил дорожнього руху. Всі ці документи міліціонери будуть вилучати, а їх власників притягуватимуть до відповідальності за допущені правопорушення на загальних підставах.

Зазначимо, що на сьогоднішній день у чинному законодавстві України не передбачені ніякі документи, які б надавали тим чи іншим учасникам дорожнього руху яких небудь привілегій, адже перед Законом всі рівні.

Окрім того, в ході проведення операції співробітники ДАІ перевірятимуть посвідчення та інші документи водіїв на предмет їх автентичності.


Про Захід