Посадовці Мукачівської міськради обікрали державу

Опубліковано:

 Прокуратурою міста Мукачева внесені відомості до ЄРДР за ч.2 ст. 191 КК України – привласнення, розтрата або заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем – “Про Заходу” повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.

Як поінформував заступник прокурора м. Мукачева Андрій Малинич: “У ході прокурорської перевірки з питань дотримання бюджетного законодавства України встановлено, що у Мукачівському міському територіальному центрі соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян Мукачівської міської ради здійснено незаконні витрати бюджетних коштів використані на оплату праці працівників та відповідних нарахувань на заробітну плату.

Внаслідок чого інтересам територіальної громади міста Мукачева заподіяно матеріальну шкоди на суму близько 118 тис.грн.” Довідка: ч.2 ст.191КК України – Привласнення, розтрата або заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем – карається обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років 

 

Про Захід