Підслухано УжНУ: про що говорять студенти?

Опубліковано:

   Підслухані секрети у соціальних мережах стали такими популярними, що групи для їх опублікування мають навіть маршрутки. “Підслухано у рибалок”, “Підслухано у перукарів”, “Підслухано на дачі” − все це можна з легкістю знайти в мережі. Нещодавно така спільнота з`явилася і в студентів Ужгородського національного університету.

   Створив групу користувач, який називає себе Студентом УжНУ, і розкривати справжнього імені не хоче. За його словами, зареєструвавши “Підслухано”, навіть не думав, що воно може стати популярним. Зараз, коли тут вже більше, ніж 2 тисячі підписників, Студент планує надалі її розвивати.

   “Створилася спільнота одного вечора, коли мені нічого було робити. Для мене було несподіванкою, що люди почали підписуватися, отже для них цей проект цікавий”, − розповідає Студент УжНУ.

   У наповненні “Підслухано” Студенту допомагає ще один адміністратор, який теж працює не під справжнім іменем. Обоє – і справді вчаться в Ужгородському університеті, тому проблеми підписників знають не з чуток. Але, за словами автора групи, ключові особи тут не адміністратори, а учасники. Саме вони створюють контент. Хтось анонімно надсилає веселі і цікаві історії, з якими хоче поділитися з іншими, в когось виникають питання, пов`язані з навчанням, проживанням у гуртожитку тощо; хтось публікує різні оголошення. Є тут і постійні коментатори, так звані “зірки” групи.

   “Напевно, найпопулярнішими постами є такі, де підписники хочуть когось знайти. Часто, побачивши гарну дівчину, хлопці соромляться підійти і познайомитися, а потім шукають її через Інтернет. Так само і з дівчатами: від них теж є багато подібних повідомлень. Також часто нашу спільноту використовують як таку собі віртуальну дошку оголошень: якщо, наприклад, в гуртожитку комусь терміново знадобився термометр, електроплитка чи якась інша річ – за допомогою групи все це легко знайти. Найцікавіше, звісно, − це історії з студентського життя. Їх нам надсилають підписники або анонімно, або з підписом “, − розповідає Студент УжНУ.

   В день спільнота має близько 3 тисяч відвідувань. Середній вік учасників – від 18 до 21 року. Мета цієї групи, як розповідає її автор, − об`єднати людей, котрі вчаться в Ужгородському національному університеті. “Це ресурс, де кожен може висловити свою думку, спитати поради, знайти допомогу в однолітків тощо. Наше “Підслухано” − некомерційний проект, і ми (тобто два адміністратори) не маємо жодної вигоди від спільноти. Намагаємося проводити розіграші, аби учасникам було цікавіше”, − зазначає Студент.

   Цензури в спільноті немає. Не публікують тільки рекламні пости і принизливі записи, що стосуються інших учасників. “Думаю, студенти – це все-таки майбутня еліта, і вони мусять вчитися бути толерантними та ввічливими. Мені подобається, що самі учасники часто надсилають фото засмічених територій, розбитих вікон, аби присоромити інших. Бувають патріотичні записи. Мабуть, це означає, що не все втрачено”, − каже адміністратор “Підслухано УжНУ”.

“Про Захід”

 

 

Про Захід