Лунченко, Шніцер і громада Закарпаття: обіцянка − цяцянка, а дурному радість

Опубліковано:

Сьогодні, 12 серпня, двоє членів ГР при обласному управлінні охорони здоров'я Марина Решетар та Віктор Петров, а також ще один молодий медик, громадська активістка Христина Шубелко виступили із заявою щодо складу та керівництва громадської ради. Насамперед, вони заявили про те, що вважають ГР при управлінні кишеньковою та сформованою для того, аби підтримати начальника охорони здоров'я області − Романа Шніцера.
Як відомо, на початку травня Романа Івановича примусили написати заяву на звільнення, яка згодом якимось дивним чином трансформувалася у заяву на відпустку.

Сьогодні, Віктор Петров ще раз наголосив, що в Міністерстві заяву Шніцера так і не погодили. Голова ГР Ірина Котлярова своєю чергою звинуватила опонентів в тому, що вони перекручують факти та обманюють громадськість, коли заявляють про кишеньковість ради. Позаяк у такий спосіб вони обробляють потенційний електорат − медиків перед черговими виборами.
Взаємні звинувачення та публічні вияснювання стосунків серед членів громадських рад різного рівня − не дивина. Однак вартувало б спитати про перипетії зі звільненням Романа Шніцера з чинного голови Закарпатської ОДА Валерія Лунченка, адже 31-го березня 2014-го року, реагуючи на запитання громади щодо претендентів на посади керівників управлінь освіти та охорони здоров'я, Валерій Лунченко пообіцяв, що Роман Шніцер та Маріанна Кляп з посад будуть звільнені і в подальшому їх не посядуть.

Про Захід


Про Захід