У ряди ужгородських першачків щодня записується 4-6 дітей переселенців зі Сходу

Опубліковано:

 Підготовка до нового навчального року у школах Ужгорода почалася ще у червні. Впродовж літа проводилися ремонтні роботи, вирішувалися різні організаційні питання. Про зміни, які чекають на школярів у 2014-2015 навчальному році ми розпитали у начальника управління освіти Ужгородської міськради Оксани Бабунич.
Пані Оксана розповіла: цього року скасовано заборону Міністерства на використання мобільних телефонів під час навчального процесу, а також обмеження на використання навчально-методичної літератури.
У міському бюджеті були закладені кошти на ремонт багатьох об'єктів, та не всі вдалося завершити через брак фінансування, блокування рахунків. Приміщення старої котельні переобладнали у санвузли у ЗОШ І-ІІІ ст. №13, також там перекривають дах. Підходять до завершення ремонтні роботи внутрішньої каналізації у школі №5. Силами батьківського комітету поновлено обладнання харчоблоку школи №16, а в садочку №42 на початку літа запрацював басейн.
Класи ужгородських першачків, за словами начальника управління, вже укомплектовані. Цього року мережа збільшилася на 13 класів. Щоправда, кожного дня до школи приходять записувати близько 4-6 дітей, батьки яких переселилися сюди зі сходу країни.
Щодо чуток про початок навчання 15 серпня, які нещодавно ширилися Ужгородом, пані Оксана каже: це неможливо! “Терміни навчання визначаються Законом України “Про загальну середню освіту”. Там чітко вказано, що заняття починаються 1 вересня, а завершуються не пізніше 31 травня”.

“Про Захід”


Про Захід