Чопські прикордонники “накрили” бізнес громадянина Польщі

Опубліковано:

Саме на таку суму громадянин Польщі приберіг “тютюнових запасів” і намагався переправити їх за кордон. Результат – ні цигарок, ні автомобіля.

Інцидент стався на митному посту “Тиса” Чопської митниці Міндоходів, у зону діяльності якого заїхав легковий автомобіль, прямуючи до митного контролю по каналу “зелений коридор”.

При усному опитуванні поляк заперечив наявність будь-яких товарів, а також повідомив, що жодних прихованих від митного контролю товарів не переміщує.

Проте, на підставі результатів аналізу та оцінки ризиків, транспортний засіб було виведено з загального потоку і направлено в бокс поглибленого огляду для проведення митного огляду. Саме шляхом демонтажу шумоізоляційного покриття стало можливим виявлення прихованих цигарок у дев'яти спеціально обладнаних сховищах, що знаходились у різних відсіках авто, для незаконного переміщення через митний кордон. Загальна кількість виявлених тютюнових виробів – 520 пачок.

Контрабандні тютюнові вироби громадянин Польщі визнав своєю власністю і в наданому поясненні зазначив, що приховані від митного контролю цигарки переміщував через митний кордон України з м. Ужгород в Австрію (м. Відень) з метою подальшої їх реалізації своїм знайомим.

Таким чином, дії поляка, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю є порушенням митних правил, передбаченого частиною 1 статті 483 Митного кодексу України. На підставі статті 511 Митного кодексу України вилучено товари, що є безпосередніми предметами порушення митних правил та транспортний засіб зі спеціально виготовленими сховищами, що використовувався для приховування товарів від митного контролю.

Вартість вилучених цигарок з фільтром та акцизними марками України, згідно цін, вказаних на упаковках виробника, становить 8 133 гривень України, вартість вилученого автомобіля “Nissan” – 25 279 гривень.

Інформаційно-комунікаційний відділ
Головного управління Міндоходів у Закарпатській області


Про Захід