Правий Сектор проводить доукомплектування бойових груп бійцями-добровольцями

Опубліковано:

 Правий Сектор Закарпаття в рамках формування Першого закарпатсякого батальйону Добровольчого Українського Корпусу проводить доукомплектування бойових груп бійцями-добровольцями. Штабом батальйону в найближчі дні буде проведено базову тактичну підготовку добровольців і включення їх до складу існуючих бойових підрозділів Добровольчого Корпусу. “Про Заходу” повідомила прес-служба Правого Сектору Закарпаття
Наголошуємо, що підготовка та відправлення новобранців до зони бойових дій буде тількі у складі підрозділів із бойовим досвідом та під командуванням досвідчених командирів. Ми ставимо собі за мету виконання бойових задач із мінімальними втратами, а по можливості взагалі без втрат.
Саме тому, підготовка новобранців та відправлення підрозділів до зони АТО проводиться виключно штабом Закарпатського батальйону ДУК. Жодні інші представники та організації, такі як “Карпатська Січ” та інші, які виступають від імені Правого Сектору, не мають права займатися підготовкою та формуванням підрозділів до Добровольчого Корпусу. Ми не хочемо марних втрат непідготовлених молодих хлопців.
Ще раз наголошуємо, мобілізація, підготовка та відправка підрозділів до зони АТО проводиться тільки на базі штабу Першого закарпатського батальйону Добровольчого Українського Корпусу.
Телефони гарячої лінії, за якими можна зв'язатися із питань мобілізації:
093 82 64 621
099 01 66 034
067 91 23 926


Про Захід