Закарпатські прикордонники повернулися із АТО (ФОТО, ВІДЕО)

Опубліковано:

Солдати Чопського прикордонного загону повернулися із зони проведення антитерористичної операції на сході країни. На щастя, усі – живі та здорові, хлопці успішно впоралися із покладеними на них завданнями, деталі яких не розголошуються в рамках безпеки.

В область хлопці заїхали близько 20.00 у понеділок, 11 серпня.
У Мукачеві солдатів на трасі зустріли активісти закарпатського АвтоМайдану та Громадського конвенту ЄвроМайдану.

Далі колона автівок активістів та прикордонників вирушила до пункту постійної дислокації загону у місто Чоп. Дорогою крізь села Мукачівщини та Ужгородщини прикордонникам сигналили зустрічні авто, а селяни привітно вітались.
У Чопі маса емоцій – уже коли стемніло, вояки в'їхали на плац частини. Тут родичі, друзі, колеги з оваціями зустріли своїх синів, хлопців, чоловіків.
На території воїнам в урочистій обстановці вручили нагороди, грамоти, подяки від Чопського прикордонного загону, Закарпатської облради та облдержадміністрації. Привітала воїнів та подякувала за мужність й міський голова Чопа Галина Цар.
Начальник прес-служби Чопського прикордонного загону Роман Павленко зазначив, що допомога волонтерів значно поліпшила умови наших хлопців на службі на сході країни, за що подякував.
Тепер, каже пан Роман, дехто з хлопців піде у відпустку, а дехто – кілька днів відпочине і приступить до виконання поточних завдань на території нашої області.

“Про Захід”


Про Захід