Двоє посадовців «Мукачівводоканалу» сядуть до в`язниці за хабара

Опубліковано:

Завершено досудове розслідування та прокуратурою міста Мукачево направлено до Мукачівського міськрайонного суду обвинувальний акт стосовно начальника відділу реалізації та розрахунків з абонентами ММКП “Мукачівводоканал” та начальника сторожевої охорони об'єктів вказаного підприємства.
Посадовці звинувачуються у вчиненні корупційних злочинів, передбачених ч.1 ст.368, ч.1 ст.369, ч.2 ст.369-2 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою, пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі та зловживання впливом).

Як повідомив прокурор міста Мукачева Віктор Данканич: “Двох посадовців міського комунального підприємства “Мукачівводоканал” наприкінці травня було затримано під час отримання ними неправомірної вигоди 4 тисячі гривень від мукачівця”. Виданню “Про Захід” повідомила прес-служба прокуратури Закарпатської області

Виявилось, що посадовці вимагали гроші у місцевого мешканця за не вжиття до нього санкцій у вигляді штрафу.

“За фактом вимагання незаконної грошової винагороди, було відкрито кримінальне провадження, яке вже завершено та з обвинувальним актом направлено до суду” – пояснив прокурор. “Відтак, посадовцям загрожує позбавлення волі на строк від п'яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією”.


Про Захід