Чернігівчани блукали закарпатськими горами

Опубліковано:

 Закарпатська область: протягом доби гірські рятувальники двічі допомагали туристам

Упродовж доби, 10 серпня, рятувальникам гірських пошуково-рятувальних відділень двічі доводилось виходити в гори для надання допомоги громадянам, які її потребували.

Перше повідомлення до оперативно-рятувальної служби надійшло від групи туристів о 09:00. Як з'ясувалось, під час проходження туристичного маршруту в районі гори Гераська Рахівського району, через власну необережність травмував ногу та потребував допомоги 31-річний чернігівчанин. Для проведення рятувальних робіт було залучено особовий склад Ясінянської гірської пошуково-рятувальної групи. Постраждалому було надано першу долікарську допомогу та транспортовано до залізничної станції смт Ясіня.

Того ж дня о 19:50 до рятувальників знову звернулися за допомогою. Цього разу, під час збирання грибів в лісовому масиві с. Свобода Міжгірського району, втратив орієнтир та заблукав 25-річний мешканець міста Виноградів. Повідомлення надійшло від друзів заблукалого. Вони, не дочекавшись надвечір у визначеному місці товариша, зателефонували на номер “101”. О 21:45 гірською пошуково-рятувальною групою смт Міжгір'я хлопця було знайдено. Його стан його здоров'я був задовільним, медична допомога не надавалась.

Управління ДСНС України у Закарпатській області звертається до туристів та просто любителів гірських прогулянок бути обережними та обачними під час такого відпочинку.


Про Захід