На кордонах зі Словаччиною та Угорщиною затримали чергових незаконних мігрантів

Опубліковано:

 Минулими вихідними прикордонники Чопського загону на кордонах зі Словаччиною та Угорщиною затримали чергових незаконних мігрантів.

“Непроханих гостей”, які намагались незаконно подолати українсько-словацьку межу, виявили на Перечинщині прикордонники відділу “Новоселиця”. Спочатку, прикордонним нарядом було затримано двох чоловіків негроїдної раси, а згодом, силами оперативної групи, ще трьох їхніх спільників, серед яких одна жінка. Як буває, зазвичай, у схожих випадках, документів при собі правопорушники не мали. Зі слів затриманих, по двоє з них є вихідцями з Сенегалу та Гвінеї, ще один – з Кот-д'Івуару. Найстаршому 31 рік, наймолодшому – 22. Усі “мандрівники” прямували до Франції. Ужгород ін

На деякий час компанію їм складе ще один виходець з Африки, якого затримали прикордонники відділу “Чоп” на однойменній станції. Справа в тому, що чоловік слідував до Угорщини потягом “Москва-Будапешт”, а для перетину кордону намагався використати закордонний паспорт громадянина Франції, який належить іншій особі. Згодом “псевдофранцуз” зізнався, що є вихідцем з Камеруну.

Для з'ясування обставин правопорушення та складання адміністративно-процесуальних документів правопорушників було доставлено до підрозділів, наразі встановлюються їхні особи. Рішення про відповідальність перед законом та їх подальшу долю визначить суд.


Про Захід