250 саджанцями озеленять місто цієї п’ятниці

Опубліковано:

Ужгородські велосипедисти посадять в місті 250 деревцят – про це на сьогоднішній прес-конференції повідомили організатори Green Night Ride. Екологічний велозаїзд відбудеться у п'ятницю, о 17:30. Учасники подолають 17 кіломерів містом. Основні “точки” – Новий район та район Краснодонців: саме ці місця, на думку велосипедистів, потребують ремонту доріг.

“Це своєрідний демонстративний захід, щоб показати ужгородцям: умови у своєму місті можна покращувати самим, і зробити це не так вже й важко”, – каже одна з організаторів заїзду Віта Мунчак.

За її словами, коли про цей захід було оголошено, з'явилося багато людей, від яких посипалася критика, мовляв, хто ці дерева потім доглядатиме, нащо їх садити влітку тощо. Віта пояснює: рослини обрали спеціально такі, які можуть прийнятися і в теперішню пору. А щодо догляду, то ним займатимуться і самі велосипедисти, і кафедра туризму УжНУ, і місцеві підприємці.

Крім саджанців, якими у п'ятницю озеленять Ужгород, на прес-конференції представили деякі елементи з нової колекції веломоди. Це чохли на сидіння, яскраві торбини та метелика на шию. Аксесуари, які виготовляють власноруч, стануть ще й призами у традиційній лотереї. Головним подарунком, до речі, буде велосипед.

“Про Захід”

Про Захід