Хустська молодиця обікрала свого кавалера

Опубліковано:

 Вироком Хустського районного суду 25-річну злодійку засуджено до одного року позбавлення волі з іспитовим терміном. Пише Агнеса Куртяк, Хустський МВ УМВС

В одному з розважальних закладів Хустщини дівчина познайомилась з незнайомим чоловіком. Галантний кавалер став пригощати чарівну пасію різними напоями. Проте ту більше цікавили не знаки уваги з боку кавалера, а… його гаманець з грішми. Антоніна бачила, як той свій гаманець поклав у кишеню куртки, й викрала його. В портмоне виявилася чимала сума – близько дев′яти тисяч гривень.

Оговтавшись і виявивши пропажу, потерпілий звернувся із заявою в міліцію. В крадіжці чоловік відразу запідозрив свою недавню приятельку по чарці, з якою весело провели вечір. Злодійкувату хустянку затримала міліція, розпочавши кримінальне провадження. Далі справу передали до суду.

В суді дівчина визнала свою провину повністю, щиро розкаялася та частково відшкодувала шкоду, завдану потерпілому.

Суд, враховуючи всі обставини, застосував до підсудної умовне покарання, з іспитовим терміном на один рік. Тобто крадійка перебуватиме на волі, якщо не вчинить нового злочину і виконає всі покладені на неї судом обов'язки.


Про Захід