На Закарпатті триває боротьба з ворожою пропагандою

Опубліковано:

 Днями представниками прес-групи Закарпатського ОВК було проведено ряд заходів, спрямованих на зменшення напруги серед мешканців Закарпатської області, пов'язаних з розповсюдженням чуток з метою дестабілізації ситуації в краї.

В першу чергу була налагоджена співпраця з Ужгородським Національним університетом – в цьому виші навчається значна частина молоді нашого краю, і вони повинні розуміти суспільно-політичну обстановку в області.

Також були розповсюджені інформаційні листівки в лікарнях, полікліниці, деяких супермаркетах та торгівельних центрах.

Інформаційні повідомлення були розміщені в ефірі деяких закарпатських телеканалів, надруковані в найбільших за кількістю тиражу газетах та були озвучені на радіостанціях нашої області.

До завершення заходів, пов'язаних з III хвилею мобілізації буде розповсюджуватись вся необхідна інформація – як через ЗМІ, так і через інформаційні стенди, які будуть розміщені на зупинках, інформаційних кутках і в інших місцях, де люди зможуть отримати необхідну інформацію і побачити яким чином повинна проходити мобілізація, хто може бути мобілізований і куди можна звернутись у разі, якщо ви стали свідками протиправних діянь, пов'язаних з проведенням заходів часткової мобілізації на території Закарпатської області.

При Закарпатському обласному військовому комісаріаті було створено консультативно-дорадчий орган – одне з завдань якого також є боротьба з поширюваною ворожою пропагандою на території нашої області.

Номери телефонів всіх необхідних служб додатково будуть розміщені на сіті-лайтах у різних частинах міста Ужгород.

Ще раз нагадуємо вам ці номера:

УМВС – (0312) 61-25-11 (чергова частина);
СБУ – (0312) 61-31-00 (чергова частина);

ГАРЯЧА ЛІНІЯ ОДА З ПРИВОДУ МОБІЛІЗАЦІЇ
працює щоденно з 6 до 22 год.
0 800 501 484

Обласний військовий комісаріат – (0312) 67-20-67 (чергова частина);
Чопський прикордонний загін 71-13-86, 71-13-22 (чергова частина);
Мукачівський прикордонний загін – (0231) 2-25-21


Про Захід