На Закарпатті від сплати за ліцензії до скарбниці надійшло майже 16 мільйонів гривень

Опубліковано:

  Протягом січня-серпня 2015 року суб'єкти господарювання Закарпатської області придбали на суму 15 млн 878 тис. грн ліцензій на оптову та роздрібну торгівлю тютюновими та алкогольними виробами. Ці кошти було перераховано до місцевих бюджетів краю. Скарбниці міст, сіл та селищ збагатились на 3 млн 998 тис. грн більше ніж аналогічного періоду минулого року, тоді було перераховано 11 млн 880 тис. грн.

   Протягом січня-серпня цього року суб'єктам господарювання видано 4957 ліцензію на роздрібну торгівлю алкоголем та тютюном, призупинено 184 ліцензій та анульовано 465.

   Нагадаємо, що для отримання такої ліцензії суб'єктам господарювання необхідно подати заяву до Центру обслуговування платників. Видача ліцензій здійснюється тільки за умови фактичного надходження встановленої плати за ліцензію до відповідного бюджету, яке перевіряється уповноваженою на видачу ліцензій особою на підставі поданої заявником копії платіжного доручення (з відміткою банку про сплату), довідки відповідного фінансового органу про фактичне надходження коштів до бюджету. 

  Слід наголосити, що ліцензія видається заявникові у разі пред'явлення ним документа, що посвідчує особу (для фізичних осіб), або уповноваженому на це представнику заявника.

Відділ комунікацій Головного управління

ДФС у Закарпатській області

Про Захід