Вантажі в зону АТО переправлятимуть безкоштовно

Опубліковано:

 8 серпня компанія “Нова Пошта” офіційно оголосила про старт першого этапу нової соціальної ініціативи під назвою “Гуманітарна пошта України”.
Читайте також:
В Ужгород прибуває гуманітарна допомога з Америки
Депутати просять врегулювати вантажні перевезення на Закарпатті
Балога: Наша команда щотижня відправляє закарпатським хлопцям в зону АТО те, чого вони потребують (ФОТО)
– За час збройного конфлікту у східному регіоні країни заросла потреба в перевезенні гуманітарних вантажів в зону АТО та звільнені населені пункти. На сьогоднішній день ключову роль в забезпеченні необхідною допомогою постраждалих мешканців і солдатів Української армії грають волонтерські організації та особисті ініціативи. Керівництво компанії “Нова Пошта”, прийняло рішення запустити програму з безкоштовної доставки гуманітарних вантажів”, – кажуть у компанії.
Загалом більше 30 громадських організацій отримали можливість здійснювати необхідні відправки за рахунок компанії.
– Сьогодні ми запустили перший етап програми, який припускає безкоштовну доставку гуманітарних вантажів через відділленя “Нова Пошта” для всіх учасників зустрічі. А це близько 30 ініціативних груп, які активно віправляють на Схід найрізноманітніші, але настільки необхідні зараз там вантажі. В той самий час розуміємо, що таких організацій в Україні набагато більше, тому продовжимо проект для всіх, після того, як зрозуміємо результати першого этапу і зможемо відточити механіку. Розуміючи, що час не чекає, ми намагаємось приймати швидкі, але дієві рішення”. – коментують нову акцію у компанії.


Про Захід