На Схід відправили допомогу з Іршавщини

Опубліковано:

 Жителі району долучилися до збору харчів

У зв'язку з критичною ситуацією на сході України, жителі звільнених від терористів населених пунктів Донецької та Луганської областей потерпають від відсутності води, електроенергії, природнього газу. Чи не найбільша проблема – нестача продуктів харчування. На сьогодні в кожній області України проходять масові акції підтримки та надання допомоги учасникам АТО та мешканцям східних регіонів, повідомили в Іршавській РДА.

Закарпаття теж не лишилось осторонь. Зокрема і на Іршавщині підприємства, приватні підприємці, фермерські господарства та жителі району активно долучилися до збору допомоги у вигляді харчів, що є життєвонеобхідною потребою. До складського приміщення райдержадміністрації були звезені продукти тривалого терміну придатності, а це мука, крупи, макарони, сало, олія, різні солодощі, консерви та інше.

Керівництво району щиро вдячне всім, хто з небайдужістю віднісся до прохання та вклав свою долю в цю благородну справу. Особливе спасибі жителям с. Заріччя, які в чималій кількості поповнили вантаж свіжими овочами, крупами, цукром, кондитерськими виробами та іншим.

У п'ятницю ця допомога була відправлена в обласний центр, де, в свою чергу, вже буде організована відправка до місця призначення спільним вантажем з усіх районів Закарпаття.


Про Захід