Ужгородський вуличний флейтист добрався до Вінниці

Опубліковано:

Про 40-річного ужгородця Віталія Волошина, який близько 10 років мандрує Україною та Європою, граючи на флейті, розказав вінницький сайт “20 хвилин”.  

Мандрівник з Ужгорода не може жити у чотирьох стінах і подорожує вже близько десяти років. Встиг побувати у Європі, в планах назбирати грошей на квиток до Перу.

– Скільки себе пам'ятаю завжди любив подорожувати, – розповідає 40-річний Віталій Волошин. – Найперша велика мандрівка сталась коли мені було дванадцять років. Тоді я поїхав до бабусі на велосипеді за 30 кілометрів від дому.

За словами чоловіка, він родом з Ужгорода, одружений, має двоє дітей. Каже, що сім'я не ображається, що його постійно немає вдома. Така вже в нього натура.
Музикант виступає на площі Європейській. З собою у нього дві флейти, рюкзак, планшет та підсилювач звуку.

– Раніше просто був мандрівником, грати на флейті став пізніше, – розповідає чоловік. – У Чехії мене обікрали, залишилась лише маленька сопілка. Колись в дитинстві ходив до музичної школи, тож згадав кілька мелодій заграв у підземному переході. За день назбирав 40 євро. Це підштовхнуло мене до ідеї поєднати подорож та музику.


Про Захід