Не платиш місту – потрапиш в газету

Опубліковано:

Сьогодні, 18-го червня, в.о. міського голови Віктор Щадей повідомив, що низка терас в місті тривалий час функціонувала без необхідних дозволів. Тож на останній адмінкомісії по 20-м терасам виписали штрафи розміром 1700 гривень кожний. Наразі на 14 із 20 терас підприємці вже принесли документи на отримання відповідних дозволів  від міської ради.

Однак не всім бізнесменам сподобався такий підхід. Начебто деякі з підприємців, яких оштрафували через відсутність дозволів на функціонування літніх терас, намагалися тиснути на керівництво міста, посилаючись на свою приналежність до громадської ради, що створена при ужгородський міськраді. На прохання присутніх на засіданні виконкому членів громадської ради назвати конкретні прізвища, Віктор Щадей сказав, що це Харченко та Олександр Пересоляк. Проте члени ГР заперечили достовірність цієї інформації.

Представник ГО “ОПОРА” Святослав Бабіля запропонував для того, аби запобігти потенційним зловживанням у майбутньому публікувати прізвища всіх боржників на сайті міської ради та в газеті Ужгород. Віктор Щадей підтримав ініціативу та запропонував розробити відповідне рішення. 

“Про Захід”

Про Захід