Артемівці говорили закарпатським правоохоронцям: «Вы не поверите, но я впервые в жизни рад милиционеру…”

Опубліковано:

 Полковник міліції Василь Русин нещодавно повернувся із зони АТО, де три тижні ніс службу в місті Артемівськ, яке лише нещодавно звільнили від теористів. По поверненні поділився враженнями з прес-службою УМВС України в Закарпатській області. 

Зокрема, згадує, як їх там зустрічали: “- Спершу тамтешні люди ставились до нас дуже насторожено, як до представників Західного регіону, тим паче міліції. Вони нас вивчали декілька днів, але пізніше було налагоджено хороший контакт з місцевим населенням. Вони нам допомагали, пробували допомагати й інформаційно, і приносили продукти, воду. Не забуду одного чоловіка з кількома судимостями, який стояв з нами на блокпосту і який сказав таку фразу: “Ви не поверите, но я впервые в жизни рад милиционеру…

Було дуже зворушливо, коли зупинився автомобіль, з нього вийшла дівчинка років 5 і дала нам свій малюночок. Я обов′язково передам його в наш міліцейський музей. Наші хлопці ледь не плакали, сльози їм текли, коли вони це побачили. Настільки це все було щиро”.

 

 


Про Захід