Мукачівська міліція знайшла цілий “скарб”

Опубліковано:

 Під час проведення заходів щодо встановлення осіб, які причетні до скоєння вбивства, яке трапилось 3 серпня в с. Ключарки Мукачівського району, оперативники в одного з місцевих мешканців цього села виявили цілий арсенал зброї та наркотики.

Під час санкціонованого обшуку правоохоронці виявили та вилучили у 43–річного мукачівця 2 револьвери, складові частини до помпової рушниці, два магазини до пістолета Макарова, дві рамки до автомата Калашникова, різні складові частини до пістолетів, учбову гранату з двома запалами, глушник, два оптичні пристрої до зброї, близько 1270 набоїв до різної бойової та мисливської зброї.

Окрім того, на присадибній ділянці чоловік разом з дружиною вирощували кущі коноплі, а в одній з кімнат будинку працівники міліції натрапили на поліетиленовий пакет з марихуаною вагою близько 3 кг. Окрім того, з будинку безробітного мукачівця працівники міліції вилучили два мотицикли, двигун до човна та кастет, який він ховав у дверцятах автомобіля. Частину зброї мукачівець тримав у спеціально облаштованій збройовій кімнаті, адже чоловік є офіційно зареєстрованим власником мисливської зброї.А незареєстровані револьвери сховав.

Пояснити походження зброї, посівів коноплі та великої кількості наркотичної речовини мукачівець не зміг. Мукачівця затримали та перевіряють на причетність до вчинення вбивства водія автомобіля “Хюндай”, яке було 3 вересня. Слідчий міського відділу відкрив кримінальне провадження за одразу трьома статтями Кримінального кодексу України: ч.3 ст.309 (зберігання наркотичних речовин в особливо великих розмірах), ч.2 ст.310 (посів та вирощування конопель) та ч.1 ст.263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами).

Триває досудове розслідування, повідомила Наталія Машіко з Мукачівського міськвідділу міліції.

karpatskijobjektiv.com


Про Захід