Ще раз про стрільбу біля СБУ: варто менше пити

Опубліковано:

 В Ужгороді суперечка військових та СБУшників закінчилася – стріляниною. Очевидці кажуть – просто пити треба менше. Причина – банально в алкоголі. От тільки результат небанальний – куля влучила у міліціонера, який взагалі був ні при чому.

Відбувалося все тут, біля обласного управління СБУ. До входу під'їхав джип. З нього вийшли кілька людей у камуфляжі. Стали стукати в двері. Вимагали, щоб вийшов командир “Альфи”. Охоронець викликав наряд міліції.

Олег Подебрій, прес-секретар УМвс України в Закарпатській області:

– Поводили себе досить агресивно, почали лаятися у бік працівників міліції. Один із 5 людей витягнув пістолет і з пістолета зробив постріл – 5-6 пострілів у напрямку працівника міліції, він поранив працівника міліції сержанта.

Нападники були напідпитку. Як з'ясувалося пізніше, компанія святкувала … мобілізацію.

Іван Васильцюн, військовий комісар Закарпатської області:

– Зараз йде розслідування, що це за люди, хто вони докладно є, але хочу сказати, що один із тих людей, яий там був, нами дійсно відмобілізований із 31.07 він знаходиться у військовій частині як військовослужбовець.

Обставини інциденту зараз з'ясовують і в “Правому секторі” – один з учасників конфлікту звідти. Він саме повернувся із зони АТО. За попередніми даними, суперечка почалася на дорозі, недалеко від місця святкування. Між собою посварилися водії. Один із них недавно мобілізований військовий, другий – “альфовець” – співробітник спецпідрозділу СБУ.

Олександр Сачко, керівник відділення “Правого сектора” в Закарпатській області:

– Ніякого захоплення СБУ не було і не могло бути, очевидно, завелика кількість випитого алкоголю, забагато емоцій, сталася сварка побутова, яка на жаль мала такі жахливі наслідки.

Поранений правоохоронець нині в лікарні. Куля потрапила в стегно, йому вже зробили операцію, загрози для життя – немає. У міліції відкрили кримінальне провадження одразу за двома статтями – “хуліганство” і “завдання тілесних ушкоджень співробітнику міліції”.

Марина Коваль, Юрій Ковальов, телеканал “Інтер”.


Про Захід