В’ячеслав Грозний: Зарплату вже отримуємо

Опубліковано:

 По завершення поєдинку “Говерла”-“Ворскла” головний тренер ужгородці В'ячеслав Грозний традиційно прокоментував хід матчу.

– Ми грали з класною командою, яка провела перед нами два матчі – з “Динамо” та “Шахтарем” на солідному рівню. Тому не лукавив, коли заявив, щоб достойно зіграти з полтавчанами потрібно було стрибнути вище голови. Упродовж 10 років ужгородський клуб не може переграти “Ворсклу”. Полтавська команда – зіграний колектив, добре укомплектована. А в нас лише створюється команда, по ряду позицій є ще дефіцит, потребує підсилення група атаки. Але головне тепер хочу відмітити, щоб перестали спекулювати темою про вихід чи невихід на поле гравців. Процес виплати заборгованості проходить ще з минулого тижня, Нестор Іванович пообіцяв закрити всі борги в чітко встановлені графіки. Тож ми звичайно будемо грати та будемо підсилюватися.

Зараз у нас молодий Павленко, Степанюк, Каверін, Панфілов – ми не боїмося ставити молодих хлопців. Добре, що до нас перейшов Максим Коваль, який сподіваюся й надалі збереже свої ворота на замку. У нас азарту й бажання більше ніж майстерності, якби ми з холодною головою навчилися виконувати передостанній та останній пас, результат цього матчу та й попередніх був би зовсім іншим. Є над чим працювати. Хоча й сьогодні непогано комбінували, розігрували стандарти, але це футбол…Думаю, що після зіграності в нас буде значно менше браку й зросте реалізація.

Молоді гравці, які сьогодні вийшли показали все те, що ви від них вимагали?

До прикладу, Панфілов вже виходить вдруге, а в молодіжній команда він забив два голи. Каверіну потрібен ще час, щоб він вийшов на хороший рівень. В минулій грі на поле виходив Ілля Глушицький, Максим Коваль – це воротар топ-рівня та професіонал високого рівня. По завершенню їх оренди дуже хотів би, щоб вони заграли в своїх клубах в основному складі, хоча звісно й жалкуватиму за ними… Зараз до нас також приїхав Сергій Кузнєцов, Який вже провів кілька тренувань з командою, ми зробимо все можливе, щоб він залиши ся в нас. Нам потрібен форвард таранного типу, Максим Шацьких тоді діятиме не на вістрі, а з глибини, та й конкуренція зросте.

А що скажете про закарпатців Реплюка та Гегедоша?

Гегедош травмований, а щодо Реплюка, то Михайло добре відіграв вчора в молодіжному складі, а не включив його до протоколу через те, що потребував підсилення гравців атаки. Вони ще матимуть шанс, обов'язково його дам футболістам.

Інформаційний відділ ФК “Говерла”


Про Захід