Колишні мери Ужгорода радили Щадею, як керувати містом

Опубліковано:

Вони контролюватимуть благоустрій.

Учора, 17 червня, відбулася зустріч в.о.міського голови Віктора Щадея із представниками Ради старійшин, колишніми керівниками міста Емілом Поповичем та Емілом Ландовським. Усі разом обговорили ситуацію в Ужгороді й міські проблемні моменти. Про це виданню “Про Захід” поівдомила прес-служба Ужгородської міської ради.

Колишні мери Ужгорода порадили, на що слід звернути більшу увагу і як краще вирішувати ті чи інші питання. Домовилися вже з наступного тижня зустрічатися частіше, аби спільно контролювати ситуацію з благоустрою Ужгорода, підказувати і давати вказівки міським службам щодо вирішення проблем.

Особливу увагу звернули на проекти, які мають стратегічне значення для міста і які ще минулого року сформовані Радою старійшин Ужгорода. Йдеться про 5 інфраструктурних проблем міста: це завершення будівництва об'їзної дороги навколо Ужгорода, відновлення і реставрація історичного центру міста, встановлення меж Ужгорода і оновлення Генплану його розвитку, реконструкція та облаштування площ, а також розробка, затвердження та реалізація проекту підняття рівня води річки Уж в межах міста.

Усі погодилися: це стратегічно важливі об'єкти, вони потрібні місту. Втім, за кілька місяців докорінно вирішити ці проблеми не вдасться – ці завдання потребують більше часу. Однак домовилися, що потрібно вже починати підготовчу роботу і створити базу для реалізації цих проектів.
 

Про Захід