На Закрапатті план доходів загального фонду місцевих бюджетів виконаний на 104,5 %

Опубліковано:

Станом на 1 серпня 2014 року план доходів загального фонду місцевих бюджетів виконаний на 104,5 %, понад план надійшло 27,9 млн. гривень. Затверджені на січень-липень показники виконали всі міста та райони області, за винятком двох міст обласного значення – Берегово та Хуст.
У порівнянні з аналогічним періодом минулого року доходи загального фонду зросли на 18,5 млн. грн. або на 3 %. Зростання відбулося за всіма основними доходними джерелами – по податку на доходи фізичних осіб – на 2,8 %, платі за землю – на 0,5 %, збору за спеціальне використання лісових ресурсів – на 47,5 %.
Найвищий темп росту доходів загального фонду до відповідного минулорічного періоду досягнуто в Виноградівському, Міжгірському, Воловецькому та Берегівському районах. Разом з тим, у містах Берегово та Чоп, а також в Іршавському районі надходження до попереднього року зменшилися.
Доведений області розрахунковий обсяг доходів, що враховуються при визначенні міжбюджетних трансфертів, за підсумками 7-ми місяців виконано на 103,8 %, або більше на 20,3 млн. гривень.

Департамент фінансів облдержадміністрації


Про Захід