В’ячеслав Грозний: “Окрім Максима, повинні забивати й інші гравці”

Опубліковано:

 Головний тренер нашої команди В'ячеслав Грозний у короткому флеш-інтерв'ю клубній прес-службі дав оцінку майбутньому домашньому поєдинку з полтавською “Ворсклою”.

– Преамбулою до цього матчу можу повторити слова наставника “Шахтаря” Мірчі Луческу: “”Ворскла” – це команда, яка боротиметься за четверте місце в чемпіонаті”. Відмічу, що для цього в полтавчан є всі складові: добре укомплектована команда, взаєморозуміння футболістів на полі. Наш суперник добре попрацював і на трансферному ринку в літнє міжсезоння, взявши до своїх лав Ковпака, Ткачука та групу інших кваліфікованих виконавців. У матчах з лідерами “Ворскла” продемонструвала дуже змістовний футбол. На мою думку в останньому матчі з гірниками “ворскляни” мали перемагати, але талан був на боці донеччан. Певен, що на нас чекає непроста гра. В них практично немає слабких місць, досить непросто нам буде підібрати потрібну тактику, щоб нейтралізувати сильні сторони супротивника. Команда має лідерів у всіх ігрових ланках, відчуває впевненість у своїх силах, є характер та хороший мікроклімат в колективі. Якщо з ними було важко грати “Динамо” з “Шахтарем”, то нам буде в десять разів складніше. Певен, що полтавчани їдуть сюди, щоб вибороти три залікові бали, але нам також потрібні очки. Тож слід очікувати дуже напруженого поєдинку, в якому нам потрібно буде стрибнути вище голови.

– Гру з нами пропускатиме досвідчений лідер ворсклян Арменд Даллку. Як гадаєте – це буде перевагою для нашої команди?

– Даллку – харизматичний гравець, але, певен, що в складі команди Василя Сачка є кому замінити досвідченого захисника. Головну загрозу для нас складатимуть гравці групи атаки – Дедечко та компанія. “Ворскла” гратиме першим номером і головне навантаження в матчі ляже на нашу лінію захисту

– Тим не менш, у складі нашої команди також є голеодори – Максим Шацьких, який за результативністю вже наздогнав Сергія Реброва…

– Хотів би, щоб Максим забивав у кожній грі, а ще краще, щоб його голи приносили нам залікові бали. Знаєте, якби в останньому матчі Шацьких не забив, а ми б зіграли внічию, я був би більше радий. Окрім Максима, повинні забивати й інші гравці. Але, на жаль, нам нині не вистачає гравців групи атаки, бракує диспетчера в центрі поля. В середній ланці ми втратили практично всю групу футболістів, а знайти достойну їм заміну на сьогодні практично нереально.

– Гадаю, перехід Максима Коваля в “Говерлу” значно посилив конкурецію серед воротарів?

– Конкуренкція за основу на воротарській позиції – це дуже добре. Ми знаємо, що Олександр Надь дуже кваліфікований воротар, але він травмувався в Запоріжжі, тому точно не зможе зіграти в матчі проти “Ворскли”. Мирослав Бонь – молодий гравець на перспективу. Дмитро Бабенко, на жаль, не має тієї ігрової практики та ігрового тонусу тому, що Надь був першим воротарем, а враховуючи конкуренцію, у вигляді Чурилова, потрібної психологічної напруги в Дмитра не було.

Мені потрібен воротар, який триматиме в тонусі всю воротарську бригаду, який є гравцем “Динамо” та збірної України, в якого високі амбіції, і якому хочеться довести те, що він гідний місця в основному складі київського “Динамо”. Супер! Нас це влаштовує.


Про Захід