Посадовці «Брокбізнесбанку» привласнили понад 70 тис.грн

Опубліковано:

 Прокуратурою міста Ужгорода розпочато кримінальне провадження за даним фактом

Прокуратурою міста Ужгорода розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 191 КК України – за фактом привласнення майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем посадовцями”Брокбізнесбанку”.

Встановлено, що у лютому цього року посадові особи одного з відділень Закарпатського РВ ПАТ”Брокбізнесбанк”, зловживаючи службовим становищем, діючи умисно, з корисливих мотивів, привласнили грошові кошти в сумі понад 70 тис.грн., сплачені громадянами на рахунки, відкриті в ГУДКСУ в Закарпатській області, як обов'язкові платежі під час першої реєстрації транспортних засобів.

Таким чином працівники банку заподіяли шкоду Держаному бюджету України на суму понад 68 тис. грн., місцевим бюджетам – на суму понад 1.3тис. грн. та УДАІ УМВС України в Закарпатській області на суму майже 1,5 тис. грн.

Довідка:
ч.2 ст.191 КК України Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим – карається обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.


Про Захід