В ужгородських маршрутках не буде російської музики

Опубліковано:

Аби уникнути конфліктних ситуацій, ужгородським перевізникам порекомендували не вмикати у салонах автобусів і маршруток пісень російською мовою, замінивши їх виключно на українські, або взагалі не слухати радіо чи магнітофони. Про це під час робочої наради повідомили заступник міського голови Ярослав Шафарь та начальник відділу транспорту, держзакупівель і зв'язку Сергій Білей. “Про Заходу” повідомила прес-служба Ужгородської міської ради

“До цього часу не так багато ужгородців звертали увагу на російську музику в громадському транспорті. Нині, коли на Сході країни “братній” народ веде проти нас війну, це питання загострилося. У деяких містах України проблему вирішили, заборонивши вмикати російські пісні в автосалонах, адже це і відволікає водіїв, і провокує на конфлікти пасажирів”, – зауважив Сергій Білей.

Перевізники звернулися з проханням не забороняти музики у громадському транспорті. “Ми переговоримо з водіями, пояснимо ситуацію і попросимо не вмикати провокуючих російських пісень”, – пообіцяли вони.
Крім того, на нараді обговорили проблему руху автобусів і маршруток у вечірній час. Як повідомив Сергій Білей, ужгородці неодноразово скаржилися на відсутність громадського транспорту ввечері і просили продовжити рух у цей час. Перевізники ж відповіли, що на деяких маршрутах увечері їздить замало пасажирів і 1-2 людей перевозити не вигідно. Відтак вирішили, що спершу працівники відділу транспорту, держзакупівель і зв'язку спільно з громадськими активістами проведуть моніторинг найбільш завантажених маршрутів, потім візьмуться й за інші. Це допоможе з'ясувати ситуацію і сформувати графік руху міських автобусів у вечірній час.

Також Сергій Білей нагадав про прибирання у салонах автобусів. За його словами, за останній місяць ситуація покращилася, водіїв регулярно перевіряє Служба пасажирських перевезень, що змушує дотримуватися чистоти в автотранспорті. Зменшилася і кількість скарг пільгових категорій населення, а нещодавно ужгородець навіть написав листа-подяку водієві маршруту №7.


Про Захід