Закарпатські рятувальники знайшли чоловіка, який заблукав у горах

Опубліковано:

5 серпня о 21:00 до оперативно рятувальної служби Закарпаття повідомили про те, що у лісовому масиві урочища Болсату, що у селі Луги Рахівського району, загубився 62-річний чоловік. Про Заходу повідомили в У ДСНС України у Закарпатській області

За словами сусіда заблукалого, того дня вони із односельчанами пішли в ліс по гриби. Надвечір, коли вся група зібралась у визначеному місці, грибники побачили, що одного з них не вистачає. Тоді вони й звернулись за допомогою до рятувальників.

За пошуки людини взялися професіонали двох гірських пошуково-рятувальних відділень м. Рахова та смт Ясіня. О першій годині ночі 6 серпня вони знайшли чоловіка. Стан здоров'я потерпілого задовільний, медичної допомоги він не потребував.

Управління ДСНС України у Закарпатській області звертається до любителів відпочивати в горах з проханням бути максимально обережними та уважними!

Пам'ятайте, до подорожі у ліс варто підготуватися ґрунтовно, адже там чатує чимало небезпек. Їхнім джерелом можуть бути: дикі звірі, зсуви, падіння каміння, несприятливі погодні умови, отруйні рослини та небезпечні плазуни. Вирушаючи у похід, обов'язково повідомте про це родичів чи сусідів.


Про Захід