В Ужгороді презентували міні-фільми про рабство

Опубліковано:

Сьогодні, 5 серпня, в Ужгороді відбулася презентація соціальних роликів виготовлених в рамках проекту “Не продавай себе!” За словами Інни Сабадош, голови ЗГЖО “Веста”, проект створений для того, аби долати стереотипи закарпатців щодо жертв торгівлі людьми. Крім трьох соціальних роликів, були виготовлені інформаційні матеріали, з яких можна дізнатися, як про саме явище торгівлі людьми, так і телефонні номери служб, що протидіють цим злочинам.

Також створені групи в соцмережах, де поширюється різноманітна інформація, яка буде корисною людям, що хочуть працювати закордоном чи в інших областях України, подорожувати тощо. Адже проблема торгівлі людьми є дуже актуальною для України. До того ж, щороку зростає кількість людей, які постраждали від цієї біди в межах власної держави. Мова йде про тих осіб, які подалися на заробітки до інших регіонів України і там потрапили в пастку.

Представник знімальної групи, яка фільмувала соціальні ролики, журналістка Марія Черничко розповіла, що робота над роликом почалася з початку червня, а власне зйомки − місяць тому. Журналістка, де речі, також знялася в одному з роликів. З її слів, важко було занурюватися в тему торгівлі людьми, тож сценарій в процесі роботи змінювався. Насамперед, хотілося показати, які саме емоції переживає людина, що потрапила в рабство. А також роз'яснити людям, що проблема торгівлі людьми ближча кожному з нас ніж здається.

Головний герой одного з роликів про трудове рабство Олександр Сабо розповів, що хотілося зіграти так, аби все виглядала максимально реально, і глядач повірив та перейнявся тим, що відбувається на екрані.


Про Захід