На Закарпатті живуть 955 переселенців

Опубліковано:

Про це йшлося під час відеоконференції з регіональними штабами з питань соціального забезпечення громадян, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції. Нарада пройшла під головуванням Віце-прем`єр-міністра України – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Володимира Гройсмана. Про Заходу повідомив  прес-центр ОДА

Станом на 4 серпня у Закарпатській області зареєстровано 955 громадян, які приїхали із тимчасово окупованої території та районів проведення АТО. З них 733 осіб – з Донецької і луганської областей і 222 – з АР Крим. За час роботи регіонального штабу розглянути 398 заяв та звернень з надання допомоги.
Усі громадяни, котрі звернулися до регіонального штабу, забезпечені тимчасовим житлом. 
Робота регіонального та районних (міських) штабів на сьогоднішній день здійснюється в цілодобовому режимі. Працює “гаряча” телефонна лінія – 61-22-20 з надання роз'яснень громадянам стосовно можливості отримання соціальної підтримки за місцем тимчасового перебування на території Закарпатської області.
Як зазначив під час наради Віце-прем`єр-міністр Володимир Гройсман, сьогодні, окрім вирішення поточних питань, пріоритетним завданням є забезпечення належних умов проживання тимчасово переміщених осіб у осінньо-зимовий період.

 


Про Захід