На Полтавщині вибухнув газопровід Уренгой-Помари-Ужгород (ВІДЕО)

Опубліковано:

Правоохоронці не виключають з можливих причин вибуху терористичний акт. Відео з вибуху опублікували на сторінці Донецької республіки в ютубі. Поки невідомо чи саме їхні підопічні були авторами зйомки.

Причиною вибуху на газопроводі Уренгой – Помари – Ужгород у Полтавській області стала розгерметизація.

Про це пише “Интерфакс” з посиланням на начальника по зв'язках зі ЗМІ та громадськістю облуправління Державної служби України з надзвичайних ситуацій Світлану Рибалку.

Як повідомила речник ДСНС, зараз магістральне управління газопроводів веде аварійні роботи з припинення подачі газу і перекриває заглушки.

На місці вибуху працюють 11 одиниць техніки і 46 рятувальників. У всіх найближчих населених пунктах відключене газопостачання.

Між тим, у правоохоронних органах зазначили, що не виключено, що причиною вибуху на газопроводі стала диверсія. За словами джерела у міліції, площа поширення вогню досягала кілометра.

Повідомлення про вибух надійшло близько 14:20 у вівторок. Ділянка, де стався інцидент, знаходиться за кілометр від найближчого населеного пункту, тому ніхто не постраждав.

Нагадаємо, у травні схожий інцидент стався на ділянці газопроводу у Івано-Франківській області.

Тоді прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк назвав вибух спробою терористичної атаки на українську газотранспортну систему, метою якої є спроба представити Україну як нестабільну державу.

 
 

Про Захід