Нелегальні мігранти з країн Азії намагалися перейти через український кордон

Опубліковано:

 Працівники міліцейського відділу по боротьбі з торгівлею людьми одержали оперативну інформацію про те, що група нелегальних мігрантів з країн Азії намагається перейти через український кордон.

Вечірньої пори співробітники ВБЗПТЛ УМВС спільно з прикордонниками відділу прикордонної служби “Ужгород”, працівниками ДІМ Ужгородського МВ та Ужгородського РВ УМВС в ході проведення оперативно-розшукових заходів на околиці с.Сторожниця Ужгородського району виявили та затримали групу нелегальних мігрантів в кількості 8 чоловік, серед яких була одна жінка. Жодних документів при собі затримані не мали. Троє з них назвались громадянами Сирії, четверо – громадянами В'єтнаму та один – палестинцем.
Ця група нелегалів рухалась у напрямку державного кордону до прикордонного знаку, що розташований на околиці с.Сторожниця, та мали намір незаконно перетнути державний кордон України до країн Європейського Союзу з метою пошуку кращих умов проживання в Європі.
Затриманих нелегалів доставили у відділ прикордонної служби Ужгорода для проведення фільтраційних заходів та складання адміністративно-процесуальних документів. Яким чином нелегали з далеких країв дісталися Закарпаття, і хто їм у цьому сприяв, з′ясовують правоохоронці.
СЗГ УМВС України в Закарпатській області


Про Захід