Відома модель з ужгорода розірвала контракт CHANEL

Опубліковано:

Молода і прекрасна ужгородка Евеліна Самсончик розірвала трирічний контракт з Будинком моди CHANEL. Цікаво, що дівчина сама виступила ініціатором розриву

– Будинок моди не відпустив дівчину на навчання, але ж вона закінчує 4 курс університету і їй потрібно здавати державні іспити. Зваживши всі за і проти, Евеліна зробила ставку на своє навчання й освіту, позбувшись того, про що інші манекенниці не сміють навіть мріяти, адже відомо, що Карл Лагерфельд у своєму житті такий контракт підписував всього три рази: з французькою акторкою Кароль Буке, британською моделлю Кейт Мосс та з нашою Евеліною Самсончик.

Контракт Евеліни повинен був діяти ще як мінімум два роки. Ужгородка була улюбленицею дизайнера, який створив для неї новий стиль. Зазначимо, що сторони не стали виносити сміття з Будинку моди. Криків у пресі, взаємних звинувачень, що знищують, не було. Навпаки і одна і друга сторона розповіли як їм добре співпрацювалось, та все минуло. Хоча, думаю, що все одно чутки, і версії, як це зазвичай буває у люблячому плітки світі моди, будуть рости. Та лишимо пліткарям їхню “чорну роботу” і побажаємо нашій землячці успіхів у всьому, за щоб вона не бралася.

Анна Рішко. “Карпатський об'єктив”


Про Захід