Владу в Ужгороді утримують бандитські угрупування та клани (ЗАЯВА)

Опубліковано:

Про це написали на офіційній сторіці Євромайдан Ужгород. Пропонуємо текст:

“Впродовж багатьох років в нашому місті владу утримують бандитські угрупування та клани, змінюючи час від часу один одного. Шляхом підкупу неактивної, байдужої до суспільного життя частини виборців, використовуючи методи адміністративного тиску та різного роду маніпуляції, до влади приходять гірші з гірших, безпринципні, продажні та аморальні люди.

Такий стан справ призвів до розрухи та безгосподарності в Ужгороді, до відсутності системи ефективного управління містом, до проникнення корупційних схем у всі сфери життєдіяльності обласного центру Закарпаття. На наших очах, Ужгород перетворюється із затишного, старовинного містечка, на безликий, розхристаний Шанхай, де немає ні порядку, ні безпеки, ні жодних уніфікованих правил.
На жаль, після перемоги Майдану, ситуація в Ужгороді, як і в Закарпатській області загалом, не змінилась на краще. Змінивши обличчя керівників міста, ніхто навіть не думав про системні зміни, про нові, прозорі підходи до роботи, про відмову від кулуарних домовленостей та корупційних схем.
Події останніх днів-це банальна гризня між місцевими феодалами та бандюками за посади (в даному випадку, в першу чергу, за посаду секретаря міськради-в.о. міського голови).
Звертаємось до жителів Ужгорода.
Шановні ужгородці, може досить уже нам терпіти бандитські розборки, ціною яких є наше з Вами місто та майбутнє наших дітей?
Досить міняти шило на мило!
Ужгороду потрібен НОВИЙ міський голова, ефективний менеджер та управлінець, здатний рішуче наводити лад у місті!
Ужгороду потрібна НОВА міська рада, депутатами якої будуть активні молоді люди, патріоти свого міста, а не продажні, безпринципні холуї, котрі за посаду, земельну ділянку чи гроші, готові матір рідну продати!
Вимагаємо від в.о. міського голови В. Щадея скликання позачергової сесії Ужгородської міської ради та включення в порядок денний питання про саморозпуск ради.
Звертаємось до колишнього міського голови В. Погорєлова з пропозицією відкликати позовну заяву до суду щодо неправомірності позбавлення його повноважень міського голови та взяти участь у виборах, підтвердивши або не підтвердивши довіру громади міста.
Найкращим суддею у цьому випадку будуть ужгородці!
Вимагаємо проведення дострокових виборів Ужгородського міського голови та Ужгородської міської ради!”


Про Захід