Прокуратура вживатиме заходів аби Закон «Про часткову мобілізацію» було виконано

Опубліковано:

В Україні оголошена третя хвиля часткової мобілізації. Мобілізацію проводиться у всіх областях України.
Нинішня часткова мобілізація проводиться згідно з діючим законодавством, в тому числі і відповідно до Закону № 1595-VII “Про затвердження Указу Президента України “Про часткову мобілізацію”.
Військовозобов'язані, яким надійшла повістка військового комісаріату про прибуття для призову на збори, зобов'язані прибути в пункт і у строк, зазначений в повістці. За призваними на збори та резервістами зберігаються місце роботи, посада і середня заробітна плата на підприємстві чи в організації, незалежно від форми власності.

Після першої хвилі мобілізації були зафіксовані випадки, коли недбайливе керівництво порушувало права мобілізованих і звільняло їх – прокуратурою вже поновлено на роботі десять незаконно звільнених чоловіків.
Захищати країну – наш обов'язок
Відзначимо, що в разі часткової мобілізації, 18-річні призовники, а також люди без армійського досвіду будуть покликані в останню чергу.

Прокурор Закарпатської області наголосив на тому, що за ухилення від призову за мобілізацією в ст. 336 Кримінального кодексу України прописана відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від двох до п'яти років.
Прокуратура вживатиме усіх передбачених законом заходів, аби Закон “Про часткову мобілізацію” було виконано. Україні потрібен захист і ми повинні його забезпечити!


Про Захід